Неділя, 25.08.2019, 19:44

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Бериславська районна центральна бібліотека
Меню сайту

Категорії розділу
Заходи [331]
Нові надходження [0]
Конкурси [33]
Проекти [5]
Семінари [8]
Акції [27]
Різне [54]

Керуючі органи

Корисне
 • Перелік відкритих електронних ресурсів України

 • Портал державних послуг

 • Кабінет електронних сервісів


 • Знаменні дати
  Календар свят України. Граматика української мови

  СМС бескоштовно

  Наше опитування
  Оцените мой сайт
  Всего ответов: 161

  Наші гості

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Ударницька сільська  бібліотека – філія.
      Бібліотекар Мельник Мері Олексіївна, 1960 року народження, стаж бібліотечної роботи – 29 років (з 1986 року). Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 256 чол.; книговидача – 4.42 прим.; книжковий фонд – 5100 екз. Працює на 0.5 посадового окладу.
      Має високий фаховий рівень. Урівноважена, відповідальна, приймає активну участь у громадському житті села, користується авторитетом серед односельчан. Має талант до в`язання, шиття та співу, яке втілює у життя разом з дітьми. Співає сама і заохочує до співу та читання дітей. Співпрацює із завідуючим клубом, разом з ним готує для дітей цікаві повчальні бесіди, вікторини.
      За відсутності досконалого книжкового фонду бібліотекар плідно працює по організації накопичувальних тек,це: «Історія України», «Козацтво», «Символи України», «Краєзнавство»,  «Звичаї нашого народу», «Страви української кухні» та інші.
      Як працівник , Мері Олексіївна, працьовита, старанна, наполеглива, уважна до читачів. Регулярно відвідує  районні семінари, приймає участь  в районних оглядах народної творчості.

  Ольгівська сільська  бібліотека – філія.
  Завідувач бібліотекою Колбасенко Галина Олександрівна, 1966 року народження. Стаж роботи в бібліотеці становить 16 років. Бібліотека знаходиться в приміщенні сільської ради на другому поверсі. Працює на1 посадовий оклад. Планові показники на початок 2015 року такі: читачів – 510 чол.; книговидача – 10.1 прим.; книжковий фонд – 11120 екз. При бібліотеці організовано клуб волонтерів «Діамант». Клубівці допомагають бібліотекарю в проведені заходів, надають посильну допомогу літнім людям. В бібліотеках району робота по краєзнавчому вихованню проводиться постійно. Активна в цьому плані і Ольгівська бібліотека. Жителям  с. Ольгівка є ким пишатися. Адже їх земляками є Олімпійська чемпіонка з веслування Інна Осипенко – Радомська та поет , автор збірок віршів, оповідань про дітей і для дітей Мелещенко Василь Михайлович. В бібліотеці організовано розгорнутий куточок – вшанування «Гордість нашого села». В ньому зібрано весь матеріал про цих  визначних людей, зібрані твори В.Мелещенка, які  він з любов’ю та повагою дарує своїм землякам.
  Галина Олександрівна  активний учасник районних семінарів, оглядів народної творчості, районних та обласних оглядів художньої самодіяльності. Свою роботу планує і плідно  співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою, дитячим дошкільним закладом, соціальним працівником. Щорічно, Ольгівська бібліотека спільно ЗОШ I – II ступенів, 2 – го квітня відзначають Міжнародний день дитячої книги. Ось і в 2014 році було проведено свято дитячої книги «Цікаві таємниці в  книжковій скарбниці»  серед учнів 1 – 3 класів і старшою групою дитячого садка. Ведучими свята були «Королева книга» та її помічники, які з великим задоволенням розповідали про книгу, як друга і порадника людини в різних життєвих обставинах. Свято вдалося на славу. Галина Олександрівна приймає активну участь у громадському житті села, систематично підвищує свій фаховий рівень, користується повагою серед жителів села.

  Новокаїрська сільська  бібліотека – філія.
  Станом на 01.01.2015 рік :
                                             книжковий фонд - 14589 прим.
                                             читачі -250
                                             книговидача – 5.43
  Завідувач Ципук Оксана Едуардівна, 1968 року народження, має вищу технічну освіту, обіймає дану посаду з 12.06.2014 року ( стаж  роботи в бібліотеці 8 місяців) на 0,5 посадового окладу.
  Ерудована, енергійна, активна в спілкуванні, співпрацює з Будинком культури, ЗОШ, дитячим закладом, сільською радою.
  Розпорядок роботи:               з 9.00- 13.00
                                         Вихідні:   субота, неділя

  В бібліотеці організовано постійно-діючі книжково-ілюстративні виставки:
       «Мова душа народу»
       «Історія нашої держави»
       «Наддніпрянська моя сторона»
  В бібліотеці організовано історичний куточок:
        «Стежками козацької слави», де зібрано історичний матеріал про кошового отамана Костю Гордієнко, могила якого знаходиться на території сільської ради.
  В лютому місяці було проведено слідуючі  заходи:
  -    Музичне свято ( спільно з БК )
  « Усе любов`ю зміряне до дна» ( до Дня св. Валентина)            13.02
  -    Година пам`яті ( спільно з БК,ЗОШ )
  « Воїни інтернаціоналісти - велика місія»                                    16.02
  -    Година рідної мови ( спільно з ЗОШ )
  «Рідна моя мова, поетична і пісенна»                                            18.02                        

  Оксана Едуардівна користується   повагою серед жителів села.         

                   
  Червономаяцька сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Возняк Анжеліка Дмитрівна, 1968 року народження, стаж роботи в бібліотеці – 13 років (з 2001 року). Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 362 чол.; книговидача – 8.4 прим.; книжковий фонд – 10777 екз. Працює на 0.75 посадового окладу.  Бібліотека знаходиться на другому поверсі приміщення сільської ради. Співпрацює  з Будинком культури, загальноосвітньою школою та з Державним навчальним закладом «Бериславський професійний аграрний ліцей». Заходи проводяться з профорієнтації, здійснюються подорожі  у світ професій. А саме: «Людина в світі професій», «Ким бути?», «Від пірамід до хмарочосів» ( ознайомлення із професією будівельника), урок професійної майстерності: «Годує себе сам» (професія кухаря). Ряд заходів бібліотекар планує біля куточка «Благодать» (історія Свято -  Григоріївського чоловічого монастиря),  це: година духовності та урок моралі.

  Тягинська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач  Овчаренко Тетяна Олександрівна, 1953 року народження. Працює на 1 посадовий оклад. Бібліотека знаходиться в приміщенні загальноосвітньої школи. Станом 01.01.2015 року має такі планові показники: читачі – 511 чол.; книговидача – 12.15 прим.; книжковий фонд – 14902 екз.
       Тетяна Олександрівна добропорядна, тактовна.  Досвідчений спеціаліст. Маючи великий досвід роботи за фахом, здатна самостійно організувати та реалізувати будь – який захід відповідно до  вимог справи. Співпрацює з загальноосвітньою школою, Будинком культури, соціальним працівником. Приймає активну участь в районних конкурсах, семінарах, оглядах народної творчості. Творчо підходить до справи, принципова, послідовна в роботі, самокритична, толерантна в стосунках з керівництвом, колегами, читачами.
      До 70 – річчя звільнення с. Тягинка від німецько – фашиських загарбників спільними зусиллями біля пам’ятника воїнам -визволителям було проведено мітинг – реквієм: «Слава визволителям Тягинки». Бібліотекар експонувала розгорнуту книжкову – ілюстративну виставку до цієї історичної події. При бібліотеці організовано клуб волонтерів «Читайлики»,мета якого допомога одиноким, літнім людям. Нещодавно проводився благодійний концерт по збору коштів військовослужбовцям, таких у селі десятеро. Безпосередньо збором  займалися священик, директор Будинку культури та бібліотекар Тетяна Олександрівна за ініціативи сільської громади, саме через те, що вони користуються повагою в односельчан.


  Томаринська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Риковець Людмила Йосипівна, 1961 року народження. Стаж роботи в бібліотеці становить 28 років (з1987 року). Бібліотека знаходиться в приміщенні сільського клубу. Працює на1 посадовий оклад. Планові показники на початок 2015 року такі: читачів – 507 чол.; книговидача – 10.54 прим.; книжковий фонд – 4248 екз.
      Людмила Йосипівна   - член виконкому  сільської ради. Вона завжди у пошуку ефективних форм і методів  роботи з читачами. Приймає  активну участь в житті села, користується повагою серед громади. Приймає активну участь в районних оглядах народної творчості, семінарах, конкурсах.
  Плідно співпрацює з клубом, загальноосвітньою школою,  сільською радою, дитячим садком, соціальним працівником. Про свою роботу та заходи  проведеними спільними зусиллями для жителів села  бібліотекар постійно висвітлює на сторінках районної газети «Маяк». «Хто Шевченка  прочитав , той багатший серцем став» - замітка про проведення поетичної світлиці «Він вічно буде жити» (до 200 – річчя від дня народження Т.Г. Шевченка), «Родина – на першому плані»  (до профілактики дитячих порушень, спільно з ЗОШ, РОВД, управлінням соціального захисту населення); «Село, в якому я живу» та «Моє село, серця рідна пристань»  - про святкування Дня села  та історія його заснування.
  Бібліотека займає дві кімнати, нещодавно здійснено косметичний ремонт. Людмила  Йосипівна чесна, порядна, трудолюбива, спокійна, врівноважена. Систематично здійснює контроль за своєчасним поверненням до бібліотеки літератури, постійно підвищує свою професійну самоосвіту, одиноким людям похилого віку  та інвалідам розносить літературу

  Суханівська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар Сич Вікторія Анатоліївна 1976 року народження, стаж роботи в бібліотеці - 9 років (з 2006 року). Бібліотека знаходиться в приміщенні школи. Працює бібліотекар на  0.25 посадового окладу. На кінець 2015 року має такі планові показники: читачів – 118 чол.; книговидача -  1.65 прим.; книжковий фонд – 6118 екз.; За час роботи  зарекомендувала себе як  добросовісний  та відповідальний працівник. Активна, запроваджує нові форми роботи з молоддю.  Приймає активну участь в громадському житті села. Спокійна , врівноважена та добропорядна людина. Постійно відвідує районні семінари, наділена почуттям відповідальності, з відвідувачами находить спільну мову. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед колег та односельчан.

  Раківська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Сенічева Олена Володимирівна 1972 року народження, стаж бібліотечної роботи – 4 роки ( з 2011 року) .
       Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники:
   читачів – 262 чол.; книговидача – 6.32 прим.; книжковий фонд – 9977 екз. Працює на 0,5 посадового окладу за короткий час роботи проявила високий рівень професіоналізму. Добросовісно виконує функціональні обов’язки. Використовує сучасні методи роботи. Вміє активізувати пізнавальну діяльність читачів, особливу увагу приділяючи дітям. Забезпечує книгами жителів сіл, де відсутні бібліотеки (с. Т.Шевченка – 3 км.; с. Новоселівка – 10 км; с. Першотравневе – 6 км). Проводить подвірне обслуговування читачів, які самі не мають можливості відвідати бібліотеку. Тісно співпрацює з сільською радою, Будинком культури, загальноосвітньою школою, соціальним працівником. Приймає активну участь в районних оглядах народної творчості та  в громадському житті села.  При бібліотеці працює клуб за інтересами  «Червона калина», до якого входять любителі художнього читання. Члени клубу приймають активну участь в різноманітних заходах для жителів села та навколишніх населених пунктів. Олена Володимирівна постійно підвищує свій фаховий рівень. Володіє творчим підходом до роботи.

  Одрадокам’янська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Артеменко Ірина Миколаївна, 1961 року народження. Бібліотека знаходиться в окремому приміщенні, займає весь другий поверх г з краєзнавчим музеєм. Завідувач бібліотекою виконує обов’язки завідувача музею. Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 381чол.; книговидача – 7.51прим.; книжковий фонд – 11102 екз. Працює на 0.75 посадового окладу. При бібліотеці – музеї працює комп’ютерний центр, який надає послуги безкоштовного доступу до мережі Інтернет користувачам. Завдяки програмі «Бібліоміст» громада села одержала 2 комп’ютера обладнаних відеокамерами та навушниками, ксерокопіювальною технікою  з ліцензійним програмним забезпеченням. Бібліотека співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою, дошкільним закладом, соціальним працівником. Не останнє місце в роботі бібліотечного закладу відводиться музею, що розміщенний в бібліотеці. Це перш за все клуб за інтересами «Юні краєзнавці», до складу якого входять учні, що цікавляться історично - краєзнавчим матеріалом, залюбки проводять екскурсії в музеї, і мріють стати екскурсоводами. При бібліотеці діє клуб  волонтерів «Доброта», напрямком якого є посильна допомога одиноким, немічним та літнім людям.
      Ірина Миколаївна – активна учасниця культурно – мистецьких заходів району, села. Є вокалістом вокального ансамблю «Кам’янчаночка». Приймає активну участь в районних семінарах, оглядах народної творчості, конкурсах. Проводить інформаційну, пошукову та краєзнавчу роботу. Займається самоосвітою, приймає активну участь в обласних тренінгах.

  Новорайська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Тессіо Наталія Юріївна, 1952 року народження, бібліотечний стаж – 37 років. Бібліотека знаходиться в приміщенні Будинку культури (2 – й поверх). Працює на 1 посадовий оклад. Має такі планові показники: читачів – 509 чол.; книговидача – 8.4 прим.; книжковий фонд – 10777екз.
      В бібліотеці налагоджено роботу клубу за інтересами «Надвечір’я», для літніх людей та небайдужих до співу та фольклору. Бібліотека співпрацює з Будинком культури, ЗОШ I – II ступенів, соціальним працівником. 20 лютого планується проведення спільного заходу: панорама подій «З Україною в серці» (до річниці подій пов’язаних із розстрілом активістів Майдану). В програму заходу входить: виконання пісень, перегляд документального фільму, запалення свічки,  хвилина мовчання,  поетичні твори. Наталія Юріївна постійно приймає участь в обласних, районних конкурсах разом з працівником Будинку культури, відвідує районні семінари, огляди народної творчості. Через відсутність бібліотечної установи в селі Заможне бібліотекар заохочує читачів до себе в бібліотеку. Вона не тільки навчає, а й вчиться сама:  за останній час активно освоює комп’ютер та його можливості в бібліотечній справі. Має такі  особові якості , як працелюбність, творчість, сумлінність, принциповість. Користується повагою серед читачів  та жителів громади. Дбає про поповнення книжкового фонду своєї бібліотеки, придбала за власні кошти 2 тисячі екземплярів книжкової продукції підвищеного попиту.

  Новобериславська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Сухіна Алла Вікторівна, 1978 року народження. Працює  3 місяці. Такі планові показники за бібліотекою на 01.01.2015 року: читачів – 509 чол.; книговидача – 10.14 прим.; книжковий фонд – 6193 екз. Працю на 0.75 посадового окладу. За короткий термін роботи Алла Вікторівна налагоджує стосунки з сільською радою, загальноосвітньою школою, клубом, дошкільним закладом. Вникає в роботу, вивчає розстановку фонду згідно «Бібліотечно – бібліографічної класифікації» (таблиць для масових бібліотек), веде перереєстрацію читачів. Масові заходи проводить згідно плану роботи на 2015 рік. Зарекомендувала себе з позитивної сторони.

  см. слідуючу сторінку (Скринтка кадрів2)

  Вхід на сайт

  Пошук

  Обери мову сайту

  Календар
  «  Серпень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031

  Годинник

  Калькулятор

  Різне
 • Поиск в Yandex

 • Поиск в Google

 • Поиск в Yahoo

 • Поиск в Rambler

 • Проверка файла на вирусы


 • Читаємо разом
 • Безкоштовні підручники

 • 20 книг, які батьки повинні прочитати дітям

 • 20 книг, що змінюють життя

 • 100 книг, які варто прочитати

 • 100 книг, які варто прочитати


 • Розваги
 • 15 унікальних сайтів

 • 10 сайтів для пошуку музики

 • 20 сайтів для відпочинку

 • 100 кращих пісень України

 • Український патриотично – музичний портал

 • Українські мультики онлайн


 • Друзі сайту
 • Create a Free Website
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store


 • Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz