Неділя, 25.08.2019, 19:45

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Бериславська районна центральна бібліотека
Меню сайту

Категорії розділу
Заходи [331]
Нові надходження [0]
Конкурси [33]
Проекти [5]
Семінари [8]
Акції [27]
Різне [54]

Керуючі органи

Корисне
 • Перелік відкритих електронних ресурсів України

 • Портал державних послуг

 • Кабінет електронних сервісів


 • Знаменні дати
  Календар свят України. Граматика української мови

  СМС бескоштовно

  Наше опитування
  Оцените мой сайт
  Всего ответов: 161

  Наші гості

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Милівська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Яхнієнко Аурелія Романівна, 1968 року народження, має бібліотечний стаж роботи – 1,5 років. Станом на 01.01.2015 року  має такі планові показники: читачів – 260чол.; книговидача – 5.00 прим.; книговидача – 11061екз. Працює на 0.5 посадового окладу. Бібліотека знаходиться на другому поверсі сільського Будинку культури. За період роботи в бібліотеці досконало вивчила фонд, легко орієнтується в довідково – бібліографічному апараті, що дозволяє бібліотекарю кваліфіковано виконувати запити читачів будь – якої складності, оперативно та якісно. При бібліотеці організовано клуб «Умілі руки». Співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою, дитячим садком. «В  1927 – 1928 році першим завідуючим хатою – читальнею в селі Милове був Яків Васильович Баш, наш земляк письменник. Дошка встановлена  на честь 85 – річчя з дня народження письменника». Саме такий зміст має дошка на його честь при вході до бібліотеки. На центральному, поважному місці розміщено великий портрет письменника, мальований фарбами. Поряд розміщено твори письменника, подаровані рідними та бібліотечні надходження. Саме тут проводяться бібліотечні уроки, поетичні читання, поетичні вечори, читацькі олімпіади, конкурси – вікторини, голосні читання сучасних письменників. Аурелія Романівна по відношенню до людей ввічлива, користується  повагою серед жителів села.

  Миколаївська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Рибак Галина Петрівна, 1964 року народження, страж роботи в бібліотеці – 26 років ( з 1989 року). Бібліотека знаходиться в приміщенні ФАПу. Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 322 чол.; книговидача – 5.09 прим.; книжковий фонд – 5180 екз. Працює  на 0.5 посадового окладу. Організовано клуб за інтересами «Юні книголюби». В роботі проявляє себе сумлінним та дисциплінованим працівником . До календарних дат проводить різні заходи: бібліокалейдоскоп: «Народні символи України», літературно – музичний вечір: «Жива пам`ять» (спільно з Будинком культури, ЗОШ) (до 70 – річчя Перемоги), година – спілкування: «Т.Г.Шевченко та його жінки). А виставка – настрій: «Літо, літечко миле» заплановано до роботи пришкільного табору відпочинку. Активно співпрацює  з Будинком культури та ЗОШ. Приймає активну участь у громадському житті села, виборах, перепису населення, перепису господарства, прибиранні громадської території. Постійно відвідує районні семінари, конкурси, бере участь в оглядах народної творчості. У читачів користується повагою.
      

  М. Горьківська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар Шестенко Надія Степанівна, 1955 року народження, стаж роботи в бібліотеці – 8 років. Має такі планові показники: читачів – 266 чол.; книговидача – 2.93 прим.; книжковий фонд – 10875 екз. Працює на 0.5 посадового окладу. Бібліотека знаходиться в приміщенні ФАПу. При бібліотеці організовано 2 клуби за інтересами «По діброві вітер виє» (літературне направлення) та «Умілі ручки».  
      Надія Степанівна намагається своєчасно і в повному обсязі виконувати запити читачів, знаходить спільну мову з користувачами бібліотеки, особливо з дітьми. Про цю бібліотеку можна з впевненістю сказати що, це –« аптека для дитячих душ». Юне покоління залюбки відвідує (щоденно) цей заклад культури з метою спілкування, організації цікавого змістовного дозвілля. Активно співпрацює з сільським клубом, соціальним працівником, загальноосвітньою школою, сільською радою.
  Надія Степанівна дбає про належне зберігання і поповнення бібліотечного фонду за власні  кошти.
      М.Горьківська бібліотека, спільно з читачами долучилися до акції «Твори добро» ,що проводилась на телебаченні у програмі «Критична точка». Всі бажаючі мали змогу зробити свої грошові внески на ім’я шестирічної Ганни з Івано – Франківської області , яка постраждала від пожежі.  Відтак, всі зібрані кошти, а також посилку їй і було  адресовано. Це ще раз є підтвердженням того, що бібліотека є осередком виховання підростаючого покоління в дусі Добра, Милосердя, Турботи та Взаємодопомоги.


  Львівська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Коберник Тетяна Вікторівна, 1977 року народження, стаж роботи – 8 місяців ( з 2014 року). Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 504 чол.; книговидача – 10.41 прим.; книжковий фонд – 14891 екз. Працює на 1 посадовий оклад. Співпрацює з Будинком  культури, загальноосвітньою школою, дитячим дошкільним закладом. Обслуговує та забезпечує книгою не лише населення свого села, а й учнів Львівського навчально – виховного комплексу загальноосвітньої школи - інтернат I – ступеня, спеціалізованої школи – інтернат II – III  ступенів Херсонської обласної ради . 20 листопада провела лекцію – вшанування: «Небесної сотні» в приміщенні сільської ради «Життя віддане за  Батьківщину». В бібліотеці організовано фото – перегляд з використанням історичного матеріалу до цієї трагічної події. За період роботи в бібліотеці вивчила фонд, легко орієнтується в фонді  бібліотеки, що дозволяє їй кваліфіковано виконувати запити читачів будь – якої складності оперативно та якісно.  
       В роботі проявляє себе спокійним, сумлінним та дисциплінованим працівником. Графік роботи не порушує.

  Костирська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Ступак Наталя Іванівна, 1962 року народження. Стаж бібліотечної роботи становить 33 роки на 0,75 посадового окладу. Бібліотека знаходиться в одному приміщенні з сільським клубом, що дає змогу спільно співпрацювати та проводити загальні масові заходи для громади. Станом на початок 2015 року має такі планові показники: читачів – 376 чол.; книговидача – 7.52 прим.; книжковий фонд – 3777 екз. При бібліотеці працює клуб за інтересами «Вербиченька». Клуб об’єднав літніх людей, які мають спільний інтерес – спілкування. Наталя Іванівна – генератор ідей, гарний організатор, приймала участь в обласному конкурсі «Міс сільська бібліотека», де виборола I  місце. Активно співпрацює з сільським клубом, загальноосвітньою школою, дитячим дошкільним закладом. Веде активну громадську роботу, приймає активну участь в культурно – масових заходах села, району, бере активну участь в районних семінарах, оглядах народної творчості, різноманітних конкурсах. При тісній співпраці з клубом є активним учасником художньої самодіяльності. Завдяки тому, що в селі Костирка проживає етнограф, історик, який видав власну книгу «Топоніми Бериславщини» О.Б. Дідик – бібліотекар свою роботу планує більш цілеспрямовано і за краєзнавчим направленням. В бібліотеці організовано виставку – портрет «Гордість нашого села – Орест Дідик», заплановано на 2015 рік презентація книги видавця. Бібліотека має вигляд української народознавчої світлиці з цікавими витворами народного мистецтва. Дивишся і відчуваєш, що то не просто вишивка хрестиком або гладдю, а справжня мова душі людської. Виставки оформленні в етнографічному стилі, одразу відчувається, що бібліотекар вклала в них душу. А що за радість побачити, як це високе мистецтво живе серед людей, як діти спостерігаючи таку красу, вчаться любити свій рідний край. Наталя Іванівна – користується заслуженим авторитетом серед односельчан та колег.

  Козацька  селищна  бібліотека – філія
  Завідувач Гордієнко Марина Михайлівна,  1965 року народження, закінчила Київський державний інститут культури, має бібліотечний стаж понад 12 років
      Станом на 01.01.2015р. має такі планові показники:
  Читачів – 712 чол.; книговидача – 14.31 прим.; книжковий фонд  - 16734прим.;
  Працює на 1 посадовий оклад. Бібліотека знаходиться на другому поверсі Будинку культури. Бібліотекар приймає активну участь в районних оглядах народної творчості, районних семінарах, конкурсах («Найкращий читач року 2014»). Плідно співпрацює з загальноосвітньою  школою, Будинком культури, дитячим дошкільним закладом з соціальним працівником. Також Марина Михайлівна завідує роботою краєзнавчого музею
  ( роботу якого,  вона виконує як додаткове навантаження), який знаходиться в будинку Героя Великої Вітчизняної війни Захара Видригана. Двері  музею відчинені для бажаючих щоп’ятниці. Для висвітлення роботи  та покращення іміджу бібліотеки  надає інформацію до місцевої газети «Козацький вісник».
  За роки праці в бібліотеці  Марина Михайлівна зарекомендувала  себе як, досвідчений спеціаліст , любить своїх читачів, користується авторитетом серед них. Має активну життєву позицію, проявляє ініціативу та творчий підхід  до роботи.
      Козацька селищна бібліотека – це світле, просторе, відремонтоване приміщення з опаленням та металопластиковими вікнами.

  Качкарівська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Тіток Тетяна Павлівна, 1981 року народження,  працює а бібліотеці з 2014 року ( 8 місяців). Має такі планові показники  станом на 01.01.2015 року: читачів – 250чол.; книговидача – 5.00 прим.; книговидача – 6495 екз. Працює  на 0.5  посадового окладу. Налагоджено  роботу клубу за інтересами «Фантазія». Цілеспрямована діяльність бібліотекаря допомагає учням зорієнтуватися в розмаїтому світі книг, навчає любити й берегти книгу, шанувати працю тих, хто причетний до її появи на полиці бібліотеки.  Тіток Тетяна Павлівна проводить заходи в ЗОШ I –II ступенів – години спілкування, виховні заходи, проводить інформаційну роботу з одинокими людьми похилого віку та інвалідами. Тетяна Павлівна спокійна, врівноважена,  ввічлива. Користується повагою серед жителів села. За короткий термін роботи виявила себе з позитивної сторони. Приймає активну участь  у проведені державних та народознавчих свят. Підвищує свій фаховий рівень.


  Зміївської №1 сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар – Кнутас Олена Анатоліївна, 1969 року народження, має бібліотечний стаж роботи – 15 років, працює в бібліотеці з 2000 року.
  Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 508 чол.; книговидача – 9.3 прим.; фонд – 13123 екз. Працює на 0.75 посадового окладу.
      Бібліотека знаходиться на другому поверсі Будинку культури. Олена Анатоліївна досить уміло і чітко уміє організовувати і провести будь – який культурний захід, що дає змогу кожному читачу проявити ініціативу, приймає активну участь в житті села, користується авторитетом серед жителів села. Постійно приймає участь в районних заходах. Олена Анатоліївна вміє налагоджувати контакт з дітьми, надає корисні поради, виховує в них почуття дружби, поваги, взаємодопомоги,  толерантності, прививає любов до звичаїв та обрядів нашого народу, краю, села.
      Вся її робота заслуговує позитивної оцінки. При бібліотеці працює клуб за інтересами «Джерело». Так до Міжнародного Дня людей похилого віку Зміївська сільська бібліотека №1 спільними зусиллями з  соціальним працівником відділення по наданню додаткових соціальних послуг було проведено літературно – музичне свято: «Від усієї душі». Вихованці дитячого садка вітали поважних гостей віршами та піснями. Учні ЗОШ I – II ступенів  віршами та легендами висловлювали свою шану і повагу до тих, чиї скроні вже вкрила сивина. Свято, організовано спільними зусиллями, вдалося на славу.
      Олена Анатоліївна систематично підвищує свій фаховий рівень. Всіляко дбає про поповнення книжкового фонду своєї бібліотеки, завдяки спонсорській допомозі від колег республіканської бібліотеки, та допомозі шведської діаспори.

  Зміївської №2 сільська  бібліотека – філія
  Завідувач – Лозинська Алла Степанівна, 1967 року народження, стаж бібліотечної роботи – 26 років, працює в бібліотеці з 1989 року.
  Станом на 01.01.2015р. має такі планові показники:
  Читачі – 455 чол.; книговидача – 8.3; книжковий фонд - 15499 екз. Працює на 0.75 посадового окладу. Бібліотека знаходиться на другому поверсі  Будинку культури . Зміївська  бібліотека №2 завдяки участі в програмі «Бібліоміст» стала переможцем і громада села отримала сучасні інформаційні центри: 2 комп’ютера з ліцензійним програмним забезпеченням обладнаних відеокамерами та навушниками, з підключенням до мережі Інтернет.
  Завідувач бібліотекою є депутатом сільської ради, плідно співпрацює з «Будинком  інтернатом для одиноких громадян», сільським Будинком культури, з загальноосвітньою  школою, дитячим дошкільним закладом. При бібліотеці працює клуб за інтересами «Берегиня».
  За часи  роботи в бібліотеці Алла Степанівна оволоділа основами бібліотечної роботи, регулярно відвідує семінари, займається самоосвітою. Активна учасниця культурно – мистецьких заходів села. Проводить інформаційну, пошукову та краєзнавчу роботу.
  Особливу увагу приділяє роботі з «національними меншинами». Так,  було проведено зустріч поколінь «Моє коріння: джерело моє» (шведська діаспора). В бібліотеці організовано розгорнуту книжкову виставку  «Швеція: така далека і рідна».
  Алла Степанівна володіє етикою бібліотечного працівника, своєчасно і в повному обсязі  виконує запити читачів. Приймає  активну участь в конкурсах «Кращий читач року» та інші.

  Високівська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Керкез Наталя Костянтинівна, 1962 року народження,  має  бібліотечний стаж роботи – 34 роки (з 1980 року).
  Станом на 01.01. 2015 року має такі планові показники: читачів – 520 чол.; книговидача – 10.66 прим.; книжковий фонд – 11090 екз.  Працює на 1 посадовий оклад. Бібліотека розміщена в приміщенні дитячого садку. Плідно співпрацює з сільським клубом,  загальноосвітньою школою, соціальним працівником. Обслуговує книгою жителів станції «Матросівка», яка знаходиться в 5 км від сільської ради. При бібліотеці організовано клуб за інтересами « Умілі руки», до якого входять всі бажаючі займатися бісероплетінням, модульним орігамі, квілінгом та аплікаціями. Наталія Костянтинівна відповідальна, приймає участь в районних конкурсах, районних семінарах, районних виставках народної творчості.

  Веселівська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач Табачна Анжеліка Вікторівна, 1969 року народження, стаж бібліотечної роботи – 3 роки (з 2012 року). Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 508 чол.; книговидача – 10.43 прим.; книжковий фонд – 13098 екз. Працює на 1 посадовий оклад.
      Бібліотека знаходиться на 3 – му поверсі в приміщенні сільської ради, поруч з дитячою музичною школою. Завдяки зручному «сусідству» бібліотека низку заходів проводить спільно з ДМШ, під музичний супровід це: літературно – музична година: «Мова наша рідна – мова солов’їна», літературно музичний вечір: «Чтобы помнили» ( до Дня Перемоги). Бібліотечний працівник постійно популяризує творчість місцевого художника Валерія Федоровича Івченка. Так, для виставки – галереї «По рідному краю» було відведено окремо зал, а екскурсоводом була Анжеліка Вікторівна.
   За короткий час роботи  зарекомендувала себе добросовісним працівником, яка старанно виконує свої професійні обов’язки. Анжеліка Вікторівна вимоглива до себе, добре знає свою справу і систематично підвищує свій професійний рівень. Користується повагою серед громади села. При бібліотеці працює два клуби за інтересами: «Берегиня» (для літніх людей) та «Маленький книголюб». В бібліотеці у 2014 році здійснено косметичний ремонт, встановленні металопластикові вікна, має вигляд сучасної бібліотеки.

  Бургунська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Шумейко Інна Михайлівна, 1991 року народження. Бібліотечний стаж  2,5 років (з 2015 року). Бібліотечний працівник навчається  на 6 курсі Мелітопольського державного педагогічного університету ім.. Б. Хмельницького. Працює  на 1 посадовий оклад. Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачі – 524 чол.; книговидача – 10.4 прим.; книжковий фонд – 5262екз. Бібліотека знаходиться в сільському клубі. Бібліотекар  плідно співпрацює з загальноосвітньою школою,клубом, соціальним працівником, а особливо з дитячим  дошкільним закладом. Спільно проведено заходи з правил дорожнього руху, з історії виникнення світлофору, етикет та правила поведінки в громадських місцях.
      Інна Михайлівна проводить подвірне обслуговування читачів, які самі не мають можливості  відвідати бібліотеку. Готує сценарії та вміло проводить масові заходи. Тісно співпрацює з сільською радою, виконує всі доручення. Приймає участь в районних  семінарах, оглядах народної творчості  та у громадському житті села.

  Кіровська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар Богданова Тетяна Миколаївна, 1975 року народження. Стаж бібліотечної роботи становить – 10 років. Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 335 чол.; книговидача – 8.15 прим.; книжковий фонд – 10293 екз. Працює бібліотека на 0.5 посадового окладу. Організовано клуб за інтересами «Книжкова лікарня». Клубівці залюбки малюють малюнки до визначних календарних подій, робили поробки до Дня Державного прапора. Тетяна Миколаївна працює бібліотекарем, швидко і якісно виконує інформаційні запити користувачів. Вона знаходить спільну мову з читачами будь – якого віку , особливо з дітьми. Вона відрізняється творчим підходом до роботи, сприятлива до інновацій в бібліотечній роботі, активно втілює їх в життя. Співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою, дитячим садком.
      21 лютого спільними зусиллями для жителів села біля Будинку культури було здійснено «Проводи зими. Масляна». Планується цікаве дійство зі спалюванням  опудала зими та пригощанням млинцями. Бібліотекар працює за всіма напрямками  роботи. Особливо хочеться відмітити: виставка – портрет: «Письменниця нашого села» (Н.Г. Токар заслужений вчитель України). На виставці розміщенні твори, в які вкладено душу, серце і любов до рідного херсонського краю та «малої батьківщини» - с. Кірово.


  Шляхівська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар Сенічева Світлана Федорівна, 1974 року народження, стаж роботи в бібліотеці – 11 років (з 2004 року). Станом на 01.01.2015 року має такі планові показники: читачі – 255 чол.; книговидача – 5.20 прим.; книжковий фонд – 5877 екз. Працює на 0.5 посадового окладу.
      Бібліотека знаходиться в приміщенні сільської ради. При бібліотеці організовано клуб за інтересами «Читайлики». Доброю традицією кожного року є екскурсії учнів пришкільного табору «Капітошка» до сільської бібліотеки. Для дітей школи проведена презентація бібліотеки «Мандрівка книжковим містом»,  а вихованцям садочка  розповідь – казка «Про чарівну країну «Бібліотека»». Бібліотеку відвідують читачі різної вікової категорії, з кожним з користувачів Світлана Федорівна знаходить спільну мову, своєчасно надасть інформацію про нові надходження. Приймає активну  участь в районних семінарах, оглядах народної творчості, конкурсах. Має добрі організаторські здібності.  Працює в співпраці з соціальним працівником, одиноким людям похилого віку розносить літературу.
       До своєї роботи Світлана Федорівна ставиться з любов’ю. В бібліотеці завжди затишно, створено всі умови для комфортного обслуговування читачів. Вона вимоглива до себе, добре знає свою справу і систематично підвищує свій професійний рівень. Користується повагою серед громади села та читачів.

  Урожайненська сільська  бібліотека – філія
  Завідувач бібліотекою Абрамова Ірина Анатоліївна, 1973 року народження. Стаж роботи в бібліотеці – 12 років (з 2003 року). Бібліотека розміщена в приміщенні сільської ради, Будинку культури, що дає змогу плідно співпрацювати та проводити заходи для місцевої громади. Показники на 01.01.2015 року такі: читачів – 379 чол.; книговидача – 7.50 прим.; книжковий фонд – 6166 екз. Бібліотекар працює на 0.75 посадового окладу .
       Бібліотека веде велику роботу по історії рідного села, вивчаючи архівні документи, записуючи спогади старожилів. Завдяки яким було складено списки:
  -    Односельчан, які загинули на фронтах ВВ війни;
  -    Односельчани, які живими повернулися з поля бою;
  -    Односельчани, які були відправленні до Німеччини;
  -    Сільські вдови – солдатки;
  -    Діти – війни;
  В сільській бібліотеці з 1972 роки по теперішній час ведеться альбом вирізок – статей «Село Урожайне на сторінках преси». В бібліотеці створено,  завдяки сільській громаді та не байдужим жителям, народознавчий куток «Україна – країна майстрів». В цьому куточку відтворено макет українського обійстя: селянська хата крита очеретом з лелечим гніздом на стрісі, плетений тин. Біля хати представлено предмети селянського побуту: старовинна праска, глечики, макітри, серп, коромисло, вишиті рушники та сорочки. Заходячи до бібліотеки ніби потрапляєш у сиву давнину українського народу. Все це виховує в читачів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, бажання підтримувати добру славу і честь сім’ї. родини, держави.
      Ірина Анатоліївна добросовісно виконує обов’язки, при цьому використовує сучасні форми роботи. Активно відвідує районні семінари, огляди народної творчості, конкурси. Плідно співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою, соціальним працівником. Організовано при бібліотеці клуб за інтересами «Калина». Приймає активну участь у громадському житті села, обрана депутатом сільської ради.

  Степнянська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар Сокол Ганна Василівна , 1979 року народження. Працює на 0.5  посадового окладу. Стаж роботи в бібліотеці – 2,5 років ( з 2015 року). Бібліотека знаходиться в приміщенні  дитячого дошкільного закладу. Станом на  01.01.2015 року має такі планові показники: читачів – 252 чол.; книговидача – 5.71прим.; книжковий фонд – 4707 екз. Ганна Василівна заочно навчається на 4 – му курсі Херсонського аграрного університету. Співпрацює з сільським клубом, дитячим садком, загальноосвітньою школою. Приймає участь у проведені сільських свят: Новий рік, Різдво Христове, День Перемоги, свято Івана Купала, свято села, свято святого Миколая, День Незалежності тощо. Цілеспрямована, має почуття відповідальності, врівноважена, користується повагою і авторитетом в односельців.


  Вірівська сільська  бібліотека – філія
  Бібліотекар  Пішко Ріта Олександрівна , 1968 року народження, стаж роботи в бібліотеці - 19 років (з 1996 року). Бібліотека знаходиться в приміщенні   Будинку культури (II поверх).  Має такі планові показники: читачів – 255чол.; книговидача – 6.0прим.; книжковий фонд – 6926 екз. Працює на 0.5 посадового окладу.
      Бібліотекар постійно добирає необхідну літературу для проведення виховних заходів, знає читацький попит своїх читачів. Плідно співпрацює з Будинком культури, загальноосвітньою школою. 20 лютого проведено (спільно з загальноосвітньою школою) урок – пам’яті: «Ми не забудемо, і вам не дамо забудь» (до річниці трагічних подій, пов`язаних  із розстрілом активістів Майдану).
      Ріта Олександрівна приймає активну участь в районних семінарах, оглядах народної творчості,  конкурсах. Цілеспрямована, має почуття відповідальності, користується повагою серед жителів села. Дієвою формою прищеплення любові до читання й потреби в ньому є щорічне вшановування на загальношкільній лінійці найкращих  читачів  бібліотеки з врученням їх грамот та подяк.
       Ріта Олександрівна не лише володіє високим рівнем фахової підготовки, але й найкращими людськими якостями, які сприяють спілкуванню її з читачами.

   

  Вхід на сайт

  Пошук

  Обери мову сайту

  Календар
  «  Серпень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031

  Годинник

  Калькулятор

  Різне
 • Поиск в Yandex

 • Поиск в Google

 • Поиск в Yahoo

 • Поиск в Rambler

 • Проверка файла на вирусы


 • Читаємо разом
 • Безкоштовні підручники

 • 20 книг, які батьки повинні прочитати дітям

 • 20 книг, що змінюють життя

 • 100 книг, які варто прочитати

 • 100 книг, які варто прочитати


 • Розваги
 • 15 унікальних сайтів

 • 10 сайтів для пошуку музики

 • 20 сайтів для відпочинку

 • 100 кращих пісень України

 • Український патриотично – музичний портал

 • Українські мультики онлайн


 • Друзі сайту
 • Create a Free Website
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store


 • Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz